Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Macoszyn Duży - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

30 000 zł5 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 5000m2 (nr geodezyjny 40), położona w miejscowości Macoszyn Duży gm. Wola Uhurska, w woj. lubelskim, w powiecie włodawskim. Działka pięknie położona,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Domek letniskowy Okuninka

Okuninka(Macoszyn Duży + 16 km)

242 000 zł51 m² 4 745,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

podana kwota jest ceną netto , Faktura vat 23% parter : salon , aneks kuchenny , łazienka antresola : dwie sypialnie Cena zawiera : - budynek o pow. zabudowy 35 m2 ( 48 m2 użytkowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Wierzbica(Macoszyn Duży + 18 km)

2 999 800 zł2 018 m² 1 486,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt składająca się z zespołu budynków o łącznej powierzchni 2.018m2 położna na działce o łącznej powierzchni 1,27ha w Wierzbicy. Nieruchomość wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Okuninka

Okuninka(Macoszyn Duży + 16 km)

314 000 zł60 m² 5 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, piętrowy drewniany domek letniskowy położony w urokliwej miejscowości Okuninka nad popularnym Jeziorem Białym (woj. lubelskie). Atrakcyjna lokalizacja 300 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Sumin

Sumin(Macoszyn Duży + 25 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow 1000 m2 w malowniczej i spokojnej części jeziora Sumin Lokalizacja i dostępność Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Sumin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł107 400 m² 3,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o pow. 10,74 ha - pastwiska i zadrzewienia - Kosyń, gmina Wola Uhruska, powiat włodawski, województwo lubelskie Na sprzedaż działka rolna położona w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Okszów(Macoszyn Duży + 24 km)

3 330 000 zł780 m² 4 269,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:3 393 m²

Na sprzedaż: hotel z potencjałem okolice Chełma | 3393 m działki, 30 pokoi, teren pod rozbudowę! Lokalizacja z przyszłością tu zarobisz na turystyce, biznesie i eventach! Obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem

Włodawa(Macoszyn Duży + 21 km)

100 000 zł44,71 m² 2 236,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Z witryną we włodawie W atrakcyjnej lokalizacji Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę - lokal usługowy przy ulicy Chełmskiej we Włodawie, gmina Włodawa, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Turystyczna

Okuninka(Macoszyn Duży + 16 km)

2 100 000 zł350 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat w Okunince w ścisłym centrum jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 100 m² 117,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę rekreacyjną na sprzedaż o powierzchni 1100m2. Działka znajduje się obok drugiego co do wielkości jeziora na Pojezierzu Łęczyńsko- włodawskiego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij